O nás

Od samého počátku našeho působení jsme věděli, že chceme spojit své jméno s těmi nejlepšími. Sázka na vozy koncernu Volkswagen tak byla jasnou volbou a jsme moc rádi, že tak jak postupně rosteme my roste i  nabídka automobilových novinek, které nabízíme. Ale pěkně popořádku.

Naše historie se začala psát na přelomu milénia, kdy jsme se stali autorizovaným prodejcem a servisním místem vozidel Volkswagen. Začátky byly plné výzev, ale přesvědčivá kvalita našich služeb stála za tím, že se nám podařilo stát se také autorizovaným servisem vozidel ostatních vozidel koncernu VW.

Nezůstalo však jen u toho. V roce 2003 jsme otevřeli první pobočku v Karlových Varech a o dva roky později také v Klatovech. Carpoint si našel cestu také do Prahy, kde otevřel své brány v roce 2016. Během let jsme investovali jak do vybavení našich dílen, tak do přestaveb a  modernizací našich autosalonů. Rozšiřovali jsme, budovali a rostli.

V současnosti jsme již tradičním prodejcem osobních a užitkových vozidel koncernu VW s plnou autorizací k provádění veškerých běžných i  garančních oprav vozidel, včetně servisu po dopravních nehodách. Disponujeme širokým spektrem vybavení, vlastní myčkou pro čištění vozidel po servisu, nabíječkami pro elektrovozidla i vším tím, co zrovna potřebuje váš vůz.

Compliance

Za více než 20 let své existence získala společnost CAR POINT s.r.o. vynikající pověst v ČR. Společenská odpovědnost a vysoké etické nároky udělaly z CAR POINT s.r.o. to, čím je dnes. Pro CAR POINT s.r.o. znamená program compliance především to, že budou jeho pracovníci vedle stávajících zákonů dodržovat morální principy, které široce přesahují jejich rámec. Tyto principy jsou shrnuty ve vlastních zásadách chování podniku (Code of Conduct) a platí pro všechny úrovně podniku. CAR POINT s.r.o. jako součást koncernu VOLKSWAGEN řídí své vztahy s dodavateli podle podmínek Kodexu pro obchodní partnery.

Detailní informace naleznete zde

Carpoint...

CAR POINT s.r.o.
Masarykova 570
CZ 344 01 Domažlice
T: +420 379 775 611
E: info@carpoint.cz

Provozní doba - SERVIS
Po - Pá: 07.00 - 18.00 hod.
So: 09.00 - 13.00 hod.

Provozní doba - PRODEJ
Po - Pá: 08.00 - 17.00 hod.

IČ: 291 07 164
DIČ: CZ291 07 164

CHCI DOSTÁVAT NOVINKY